532785-2026 - Ergebnis
Tschechien – Diagnostika – Dodávky diagnostik s výpůjčkou analyzátorů pro chemickou a mikroskopickou analýzu moči
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky diagnostik s výpůjčkou analyzátorů pro chemickou a mikroskopickou analýzu moči
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky diagnostik k provádění chemické a mikroskopické analýzy moči po dobu 8 let s bezplatnou výpůjčkou automatických analyzátorů dle Přílohy č. 4 zadávací dokumentace – Smlouva o dodávce diagnostik s výpůjčkou analyzátorů pro chemickou a mikroskopickou analýzu moči, Přílohy č. 5 zadávací dokumentace – Krycí list nabídky a Přílohy č. 6 zadávací dokumentace – Technická specifikace.
Interne Kennung303
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001