See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava radova i opremanje
Beschreibung: Projekt: Unaprjeđenje ponude lječilišnog i wellness turizma Daruvarskih toplica kroz razvoj turističkih proizvoda visoke dodatne vrijednosti. Daruvarske toplice, Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju, čiji je osnivač Bjelovarsko-bilogorska županija, dobile su 13,196.210,77 eura bespovratnih sredstava za obnovu i proširenje svojih kapaciteta. Projekt je prijavljen u sklopu Nacionalnog programa oporavka i otpornosti 2021.–2026., a javni poziv raspisalo je Ministarstvo turizma i sporta. Ukupna vrijednost prijavljenog projekta Daruvarskih toplica je 17.075.756,70 eura s PDV-om. Dobivenim sredstvima rekonstruirati će se postojeće smještajne jedinice i napraviti nove u sklopu lječilišnog hotela Termal, proširiti postojeći i izgraditi nove termalne bazene te izgraditi novi objekt rekreacijsko–turističke namjene koji uz polivalentnu dvoranu sadržavati i nove, inovativne wellness sadržaje, kao i sadržaje koji se baziraju na tehnologijama virtualne i proširene stvarnosti.
Interne Kennung: EU-NPOO - JN/1
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212410 Bauarbeiten für Hotelgebäude, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel, 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 42416100 Aufzüge, 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 32324000 Fernsehgeräte