2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu kolejkowego obsługi pacjenta onkologicznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu kolejkowego obsługi pacjenta onkologicznego do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne Kennung: P/393/2025/SZ/WIM/KPO - 99/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten, 30231300 Bildschirme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 51212000 Installation von Zeitregistrierungsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu kolejkowego obsługi pacjenta onkologicznego do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne Kennung: Dostawa systemu kolejkowego obsługi pacjenta onkologicznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB