532804-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UREĐENJE TRASA DALEKOVODA 110 KV, 220 KV I 400 KV Grupa 1: Uređenje trase dalekovoda 110 kV, 220 kV i 400 kV na području Like, Grupa 2: Uređenje trase dalekovoda 110 kV i 400 kV na području Gorskog kotara, Grupa 3: Uređenje trase dalekovoda 110 kV, 220 kV i 400 kV na području Kvarnera i kvarnerskih otoka, Grupa 4: Uređenje trase dalekovoda 110 kV i 220 kV na području Istre
Beschreibung: Predmet nabave su usluge uređenja trasa 110 kV, 220 kV i 400 kV dalekovoda Hrvatskog operatora prijenosnog sustava d.d. (HOPS): Grupa 1: Uređenje trase dalekovoda 110 kV, 220 kV i 400 kV na području Like Grupa 2: Uređenje trase dalekovoda 110 kV i 400 kV na području Gorskog kotara Grupa 3: Uređenje trase dalekovoda 110 kV, 220 kV i 400 kV na području Kvarnera i kvarnerskih otoka Grupa 4: Uređenje trase dalekovoda 110 kV i 220 kV na području Istre Uređenje trasa dalekovoda obuhvaća jednu od sljedećih radnji ili njihovih međusobnih kombinacija: - sječu raslinja (šikare, grmlja) i stabala, s uklanjanjem posječene drvne mase na rubove koridora i obradom prema šumskom redu, - čišćenje stupnih mjesta, - proširenje koridora dalekovoda na potrebnu širinu što uključuje i sječu visokih stabala na rubovima koridora s osiguravanjem smjera pada stabala i obradu prema šumskom redu, - skupljanje, utovar i odvoz sitnog i glomaznog otpada iz trase dalekovoda na deponij, skupljanje, utovar i odvoz dijela posječenog otpadnog raslinja koje je smetnja slobodnom prolazu definiranim koridorom na deponij (ne smije se otuđivati drvna masa nego samo otpadno raslinje), - čišćenje odvodnih kanala u trasi dalekovoda (sječa šikare, grmlja i stabala u vodotocima sa izvlačenjem do 5 m od vodotoka, utovarom i odvozom na deponij), uređenje prostora i otklanjanje svih posljedica po prostor i okoliš nastalih predmetnim radovima i uslugama, - izvršitelj usluge je dužan nadoknaditi vlasnicima šume i Naručitelju sve, tijekom izvršenja usluga, eventualno nastale štete. Ako ponuditelj dostavi ponudu koja u cijelosti ne odgovara potrebama Naručitelja određenima u opisu predmeta nabave i tehničkim specifikacijama, odnosno kojom se nude usluge koje očito ne zadovoljavaju potrebe Naručitelja u odnosu na traženi predmet nabave ponuda će biti odbijena.
Interne Kennung: 3001-V-2/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Uređenje trase dalekovoda 110 kV i 220 kV na području Istre
Beschreibung: Predmet nabave su usluge uređenja trasa 110 kV, 220 kV i 400 kV dalekovoda Hrvatskog operatora prijenosnog sustava d.d. (HOPS): Grupa 1: Uređenje trase dalekovoda 110 kV i 220 kV na području Istre Uređenje trasa dalekovoda obuhvaća jednu od sljedećih radnji ili njihovih međusobnih kombinacija: - sječu raslinja (šikare, grmlja) i stabala, s uklanjanjem učju Likeposječene drvne mase na rubove koridora i obradom prema šumskom redu, - čišćenje stupnih mjesta, - proširenje koridora dalekovoda na potrebnu širinu što uključuje i sječu visokih stabala na rubovima koridora s osiguravanjem smjera pada stabala i obradu prema šumskom redu, - skupljanje, utovar i odvoz sitnog i glomaznog otpada iz trase dalekovoda na deponij, skupljanje, utovar i odvoz dijela posječenog otpadnog raslinja koje je smetnja slobodnom prolazu definiranim koridorom na deponij (ne smije se otuđivati drvna masa nego samo otpadno raslinje), - čišćenje odvodnih kanala u trasi dalekovoda (sječa šikare, grmlja i stabala u vodotocima sa izvlačenjem do 5 m od vodotoka, utovarom i odvozom na deponij), uređenje prostora i otklanjanje svih posljedica po prostor i okoliš nastalih predmetnim radovima i uslugama, - izvršitelj usluge je dužan nadoknaditi vlasnicima šume i Naručitelju sve, tijekom izvršenja usluga, eventualno nastale štete. Ako ponuditelj dostavi ponudu koja u cijelosti ne odgovara potrebama Naručitelja određenima u opisu predmeta nabave i tehničkim specifikacijama, odnosno kojom se nude usluge koje očito ne zadovoljavaju potrebe Naručitelja u odnosu na traženi predmet nabave ponuda će biti odbijena
Interne Kennung: 3001-V-2/25-4