532837-2026 - Wettbewerb
Litauen – Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke – Specialiosios paskirties mobilūs konteineriai
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specialiosios paskirties mobilūs konteineriai
Beschreibung: Specialios paskirties mobilūs konteineriai (džiovyklos konteineris – 1 vnt., biuro konteineris– 14 vnt., gyvenamasis konteineris – 10 vnt., mokomasis konteineris– 3 vnt., dušo konteineris - 1 vnt., tualeto konteineris – 1 vnt.) (toliau – prekės). Bendras perkamų prekių kiekis - 30 vnt. Šis pirkimas nėra skaidomas į pirkimo dalis.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0