2. Verfahren
Verfahren
Titel: begeleidingstrajecten inzake organisatiestructuur en organisatiecultuur van erkende Vlaamse sportfederaties
Beschreibung: De selectieleidraad heeft tot voorwerp en doelstelling de selectie van geschikt bevonden kandidaten met het oog op de gunning van een raamovereenkomst voor begeleidingstrajecten inzake organisatiestructuur en organisatiecultuur van erkende Vlaamse sportfederaties
Interne Kennung: 2026-KICS-9
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-KICS-9 - 1
Beschreibung: begeleidingstrajecten inzake organisatiestructuur en organisatiecultuur van erkende Vlaamse sportfederaties
Interne Kennung: 1