532869-2026 - Ergebnis
Estland – Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste – Mentorteenus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mentorteenus
Beschreibung: Riigihanke esemeks on mentorteenuse osutamine vastavalt vajadustele kuni 01.05.2028.a. Hankija tellib teenust vastavalt vajadusele raamlepingu alusel. Teenuse eesmärgiks on viia projektides, programmides osalev ja/või teenuslepingus olev ettevõte kokku oma ala eksperdiga, mis loob unikaalse võimaluse arendada ettevõtte poolt pakutavat toodet või teenust valdkonnas, kus innovatsioon ja loovus on ühendatud tehnoloogiaga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Äriarendus
Beschreibung: Äriarendus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0001
Los: LOT-0002
Titel: Autonoomsed süsteemid
Beschreibung: Autonoomsed süsteemid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0002
Los: LOT-0003
Titel: Eksport – erinevad sihtturud
Beschreibung: Eksport – erinevad sihtturud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0003
Los: LOT-0004
Titel: Eksport - valmidus
Beschreibung: Eksport - valmidus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0004
Los: LOT-0005
Titel: Filmindus, multimeedia, produktsioon
Beschreibung: Filmindus, multimeedia, produktsioon / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0005
Los: LOT-0006
Titel: Finants
Beschreibung: Finants / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0006
Los: LOT-0007
Titel: Intellektuaalomand
Beschreibung: Intellektuaalomand / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0007
Los: LOT-0008
Titel: Investeeringud
Beschreibung: Investeeringud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0008
Los: LOT-0009
Titel: Jätkusuutlikkus/ESG
Beschreibung: Jätkusuutlikkus/ESG / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0009
Los: LOT-0010
Titel: Juriidika
Beschreibung: Juriidika / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0010
Los: LOT-0011
Titel: Kaitsevaldkond/Kaksik-lahendused
Beschreibung: Kaitsevaldkond/Kaksik-lahendused / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0011
Los: LOT-0012
Titel: Kommunikatsioon
Beschreibung: Kommunikatsioon / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0012
Los: LOT-0013
Titel: Kõrgtehnoloogia/süvatehnoloogia
Beschreibung: Kõrgtehnoloogia/süvatehnoloogia / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0013
Los: LOT-0014
Titel: Kosmosetehnoloogia
Beschreibung: Kosmosetehnoloogia / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0014
Los: LOT-0015
Titel: Küberkaitse
Beschreibung: Küberkaitse / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0015
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0016
Titel: Meeskond/HR
Beschreibung: Meeskond/HR / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0016
Los: LOT-0017
Titel: Müük
Beschreibung: Müük / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0017
Los: LOT-0018
Titel: Esitlus/pitch
Beschreibung: Esitlus/pitch / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0018
Los: LOT-0019
Titel: Suurandmed/Tehisintellekt/AI
Beschreibung: Suurandmed/Tehisintellekt/AI / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0019
Los: LOT-0020
Titel: Tarkvaraarendus
Beschreibung: Tarkvaraarendus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0020
Los: LOT-0021
Titel: Tervisetehnoloogia
Beschreibung: Tervisetehnoloogia / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0021
Los: LOT-0022
Titel: Toote- ja teenusedisain
Beschreibung: Toote- ja teenusedisain / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0022
Los: LOT-0023
Titel: Turundus
Beschreibung: Turundus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303897-0023