2. Verfahren
Verfahren
Titel: Olomouc - Bystrovany - provozně - administrativní budova - výstavba - PD
Beschreibung: a) zpracování projektové dokumentace bouracích prací stávajícího objektu, zajištění kompletního projednání a získání rozhodnutí o odstranění stavby b) zpracování dokumentace pro vydání povolení záměru stavby a její kompletní projednání včetně zabezpečení pravomocného povolení záměru Stavby c) zajištění dozoru projektanta d) zajištění osoby Koordinátora BOZP
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SpMO90086/2025-1322