See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa magazynowania zapasów agencyjnych ropy naftowej w ilości do 72 000 m3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi magazynowania zapasów agencyjnych oleju napędowego (dalej „paliwo”) w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2024 poz. 1281) (dalej „ustawa o zapasach”) w ilości do 72 000 m3.
Interne Kennung: BPzp.271.44.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63122000 Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0001