532922-2026 - Ergebnis
Kroatien – Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze – SPRAVE ZA OPREMANJE IGRALIŠTA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPRAVE ZA OPREMANJE IGRALIŠTA
Beschreibung: Predmet nabave su SPRAVE ZA OPREMANJE IGRALIŠTA CPV oznaka i naziv: 43325000-7 (isti za sve grupe) Grupe: Grupa 1. UNIVERZALNE SPRAVE Grupa 2. SPECIFIČNE SPRAVE Grupa 3. SPRAVE ZA DJECU S INVALIDITETOM Grupa 4. STREET WORK OUT SPRAVE Grupa 5. SPRAVE ZA FITNESS NA OTVORENOM Grupa 6. TRIM SPRAVE Grupa 7. SPRAVE ZA OPREMANJE IGRALIŠTA ZA PSE Tehničke specifikacije, troškovnici i količine predmeta nabave bit će detaljnije određeni u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu. Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 2024-1649
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UNIVERZALNE SPRAVE
Beschreibung: UNIVERZALNE SPRAVE CPV oznaka i naziv: 43325000-7 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 2024-1649-1