See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Vorherige Bekanntmachung: 309130-2026
Interne Kennung: ZP.26.1.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Interne Kennung: Pakiet nr 58
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Interne Kennung: Pakiet nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62
Interne Kennung: Pakiet nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63
Interne Kennung: Pakiet nr 63
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71
Interne Kennung: Pakiet nr 71
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74
Interne Kennung: Pakiet nr 74
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 94
Interne Kennung: Pakiet nr 94