See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy leków
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa leków – według szacunkowych ilości określonych w załączniku nr 1 do SWZ podzielonego na 8 części, który stanowi integralną część niniejszej specyfikacji: pakiet 1- Ciprofloksacyna inj. pakiet 2- Ferrum inj. pakiet 3- Leki pakiet 4- Darbepoetinum alfa pakiet 5- Żywienie pozajelitowe i leki pakiet 6- Wiskoelastyki okulistyczne pakiet 7- Utensylia recepturowe pakiet 8- Insuliny
Interne Kennung: Sprawa ZP/26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ciprofloksacyna inj.
Beschreibung: Ciprofloksacyna 200mg/100ml roztwór do infuzji, butelka plastikowa
Interne Kennung: 01_pakiet1
Menge: 43 000 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Ferrum inj.
Beschreibung: Ferric hydroxide saccharated complex,20 mg jonów żelaza(III)/ml, roztwór do wstrzykiwań i infuzji, 1 ampułka (5 ml) zawiera 100 mg żelaza. Opakowanie 5 amp. x 5ml
Interne Kennung: 02_pakiet2
Menge: 1 300
Los: LOT-0003
Titel: Leki
Beschreibung: 24 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: 03_pakiet3
Los: LOT-0004
Titel: Darbepoetinum alfa
Beschreibung: Darbepoetinum alfa roztwór do wstrzykiwań w ampułkostrzykawkach
Interne Kennung: 04_pakiet4
Menge: 100 000
Los: LOT-0005
Titel: Żywienie pozajelitowe i leki
Beschreibung: 13 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: 05_pakiet5
Los: LOT-0006
Titel: Wiskoelastyki okulistyczne
Beschreibung: Wiskoelastyki okulistyczne - 3 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: 06_pakiet6
Los: LOT-0007
Titel: Utensylia recepturowe
Beschreibung: Utensylia recepturowe - 22 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: 07_pakiet7
Los: LOT-0008
Titel: Insuliny
Beschreibung: Insuliny - 5 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: 08_pakiet8