See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU St. Josephschool - Laptops, desktops en monitoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van laptops en toebehoren ten behoeve van Stichting St. Josephscholen. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Laptops.
Vorherige Bekanntmachung: 390431-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000