See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia szkoleń dla personelu technicznego statków powietrznych Boeing B737-800, Gulfstream G550 w roku 2026
Beschreibung: Usługa przeprowadzenia szkoleń dla personelu technicznego statków powietrznych Boeing B737-800, Gulfstream G550 w roku 2026.
Interne Kennung: 12/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Szkolenie z obsługi liniowej silników BR710 - dla personelu technicznego specjalności B1
Beschreibung: Szkolenie z obsługi liniowej silników BR710 - dla personelu technicznego specjalności B1
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego np. pozyskanie dodatkowego personelu, Zamawiający zgłosi do Wykonawcy konieczność skorzystania z prawa opcji – zachowując przy tym terminy zawarte w Umowie i OPZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Uruchamianie silników samolotu Boeing 737-800 (CFM56) – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Uruchamianie silników samolotu Boeing 737-800 (CFM56) – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Aeroplane Electrical Wiring Interconnection System (EWIS) Training
Beschreibung: Aeroplane Electrical Wiring Interconnection System (EWIS) Training
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Eksploatacja samolotu G550 – kurs zaawansowanej analizy niesprawności – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Eksploatacja samolotu G550 – kurs zaawansowanej analizy niesprawności – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Eksploatacja samolotu Gulfstream G550 – szkolenie na typ dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Eksploatacja samolotu Gulfstream G550 – szkolenie na typ dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Kurs uruchamiania silników Gulfstream G550 - Engine Run (Initial) Gulfstream G550 – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Kurs uruchamiania silników Gulfstream G550 - Engine Run (Initial) Gulfstream G550 – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Kurs przypominający uruchamiania silników Gulfstream G550 - Engine Run (Recurrent) – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Kurs przypominający uruchamiania silników Gulfstream G550 - Engine Run (Recurrent) – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Kurs odświeżający - eksploatacja samolotu Gulfstream G550 - dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Kurs odświeżający - eksploatacja samolotu Gulfstream G550 - dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Kurs pogłębiający – analiza głównych systemów samolotu Gulfstream G550 - dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Kurs pogłębiający – analiza głównych systemów samolotu Gulfstream G550 - dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Kurs odświeżający (Recurrent training) - Uruchamianie silników samolotu Boeing 737-800 (CFM56) – dla personelu technicznego specjalności B1
Beschreibung: Kurs odświeżający (Recurrent training) - Uruchamianie silników samolotu Boeing 737-800 (CFM56) – dla personelu technicznego specjalności B1
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Kurs odświeżający (Recurrent training) – Obsługa techniczna samolotu Boeing 737-800 – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Kurs odświeżający (Recurrent training) – Obsługa techniczna samolotu Boeing 737-800 – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: Eksploatacja samolotu Boeing 737-800 – szkolenie na typ dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Eksploatacja samolotu Boeing 737-800 – szkolenie na typ dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Część 12