2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gebied Zuid-Holland - Conserveren Moerdijkbrug K-008125
Beschreibung: Het project bevat 1 object, spoordragend kunstwerk Moerdijkbrug. Het betreft het oude kunstwerk, in geocode 119, km. 17.830 tot 18.940. KW Moerdijkbrug bevat 5 stalen dubbelsporige vakwerkbruggen 1 t/m 5 met laag gelegen rijvloer en 1 korte vollewandligger brug [brug 6] aan noordzijde. Het totaal van de 6 bruggen overspant de watergang “Het Hollandsch Diep. Naast de 6 bruggen ligt een nieuwe HSL-brug. De HSL-brug behoort NIET tot de scope. De bruggen liggen Noord-Zuid georiënteerd, de noordzijde is de Dordrecht-zijde, de zuidzijde is de Moerdijk-zijde. De werkzaamheden binnen de scope betreffen voornamelijk Conserveringswerkzaamheden [reinigen, voorbehandelen en schilderen]. De scope is bepaald aan de hand van diverse inspecties en opnames. De rapportage van deze opnames is opgenomen in het aanbestedingsdossier. zie aanbestedingsdossier
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: perceel 1
Beschreibung: zie aanbestedingsdossier .
Interne Kennung: 1