2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka serverové infrastruktury
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a zprovoznění serverové infrastruktury (servery, disková pole, switche, UPS, páskové knihovny) ve dvou sousedících lokalitách zadavatele. Součástí plnění je dále migrace (virtuálních serverů, dat, databází), zaškolení a poskytování služeb podpory po dobu 5 let za podmínek dle přílohy č. 2 zadávací dokumentace, vč. zajištění záruky dodaných technologií. Pro virtualizaci serverů se používá platforma VMware vSphere (potřebné licence VMware zajišťuje zadavatel). Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Dodávka serverové infrastruktury
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30233100 Computerspeichereinheiten, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bude-li v průběhu roku (12 po sobě jdoucích kalendářních měsíců) kupující potřebovat z důvodu řešení nezáručních vad či incidentů, potřeby dodatečných implementačních činností, integrací či rozvoje větší počet člověkohodin než 96 člověkohodin/rok v rámci služeb podpory a údržby, vyhrazuje si právo odebrat až 40 člověkohodin navíc ročně, přičemž tyto budou hrazeny dle skutečně vyčerpaných hodin ročně zpětně a dle jednotkové ceny služeb údržby a podpory v příloze č. 1 smlouvy. Blíže viz návrh smlouvy.