533011-2026 - Ergebnis
Polen – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy 4 parkingów podziemnych z funkcją ukrycia kat. U-1 oraz dokumentacji projektowej budowy ukrycia kat. U-1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowej dla budowy 4 parkingów podziemnych z funkcją ukrycia kat. U-1 oraz dokumentacji projektowej budowy ukrycia kat. U-1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy 4 parkingów podziemnych z funkcją ukrycia kat. U-1 oraz dokumentacji projektowej budowy ukrycia kat. U-1 Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery odrębne części, tj. • Część 1 zamówienia – Wykonanie projektu budowy podziemnego dwukondygnacyjnego parkingu na terenie przyległym do budynku użyteczności publicznej przy ul. Drzymały 30 w Pruszkowie spełniającego rolę ukrycia kat. U-1 dla ludności; • Część 2 zamówienia – Wykonanie projektu budowy parkingu podziemnego dwukondygnacyjnego przy ul. Ołówkowej 3 spełniającego rolę ukrycia kat. U-1 dla ludności; • Część 3 zamówienia – Wykonanie projektu budowy parkingu podziemnego na terenie Szpitala Powiatowego w Pruszkowie ul. Armii Krajowej 2/4 spełniającego rolę ukrycia kt. U-1 dla ludności i pacjentów placówki; • Część 4 zamówienia – Wykonanie projektu budowy parkingu podziemnego w Pruszkowie ul. Gordziałkowskiego spełniającego rolę ukrycia kat. U-1 dla ludności; • Część 5 zamówienia – Wykonanie projektu budowy ukrycia kt. U-1 dla ludności na terenie przylegającym do zabudowań magazynu OLiOC w Nadarzynie ul. Mszczonowska 65.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie projektu budowy podziemnego dwukondygnacyjnego parkingu na terenie przyległym do budynku użyteczności publicznej przy ul. Drzymały 30 w Pruszkowie spełniającego rolę ukrycia kat. U-1 dla ludności;
BeschreibungWykonanie projektu budowy podziemnego dwukondygnacyjnego parkingu na terenie przyległym do budynku użyteczności publicznej przy ul. Drzymały 30 w Pruszkowie spełniającego rolę ukrycia kat. U-1 dla ludności;
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelWykonanie projektu budowy parkingu podziemnego dwukondygnacyjnego przy ul. Ołówkowej 3 spełniającego rolę ukrycia kat. U-1 dla ludności;
BeschreibungWykonanie projektu budowy parkingu podziemnego dwukondygnacyjnego przy ul. Ołówkowej 3 spełniającego rolę ukrycia kat. U-1 dla ludności;
LosLOT-0003
TitelWykonanie projektu budowy parkingu podziemnego na terenie Szpitala Powiatowego w Pruszkowie ul. Armii Krajowej 2/4 spełniającego rolę ukrycia kt. U-1 dla ludności i pacjentów placówki;
BeschreibungWykonanie projektu budowy parkingu podziemnego na terenie Szpitala Powiatowego w Pruszkowie ul. Armii Krajowej 2/4 spełniającego rolę ukrycia kt. U-1 dla ludności i pacjentów placówki;
LosLOT-0004
TitelWykonanie projektu budowy parkingu podziemnego w Pruszkowie ul. Gordziałkowskiego spełniającego rolę ukrycia kat. U-1 dla ludności;
BeschreibungWykonanie projektu budowy parkingu podziemnego w Pruszkowie ul. Gordziałkowskiego spełniającego rolę ukrycia kat. U-1 dla ludności;
LosLOT-0005
TitelWykonanie projektu budowy ukrycia kt. U-1 dla ludności na terenie przylegającym do zabudowań magazynu OLiOC w Nadarzynie ul. Mszczonowska 65.
BeschreibungWykonanie projektu budowy ukrycia kt. U-1 dla ludności na terenie przylegającym do zabudowań magazynu OLiOC w Nadarzynie ul. Mszczonowska 65.