2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług hotelarsko-konferencyjnych i gastronomicznych dla zespołów Biura Programów Edukacji Zawodowej, dla Młodzieży oraz Europejskiego Korpusu Solidarności i Zespołu Eurodesk na lata 2026-2028.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarsko-konferencyjnych i gastronomicznych dla zespołów Biura Programów Edukacji Zawodowej, dla Młodzieży oraz Europejskiego Korpusu Solidarności i Zespołu Eurodesk na lata 2026-2028. 2. Miejsce realizacji usługi – obiekty konferencyjno-hotelowe, zlokalizowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 3. Zamawiający planuje ok. 50 wydarzeń w okresie trwania umowy, ostateczna liczba spotkań będzie zależna od faktycznych potrzeb Zmawiającego i dostępnych środków. 4. Termin: realizacja przedmiotu umowy od dnia podpisania przez okres 27 miesięcy lub do wyczerpania kwoty przeznaczonej na jej realizację, w zależności które ze zdarzeń wystąpi pierwsze. 5. Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia okresu realizacji zamówienia o okres 6 miesięcy najpóźniej na 30 dni przed upływem okresu, na jaki Umowa została zawarta. 6. Warianty realizacji usług: a) rezerwacja standard, b) rezerwacja ze wskazaniem.
Interne Kennung: DZP.261.45.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001