See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/54I /07 /2026 dostawy materiałów medycznych wszczepialnych, jednorazowych i zużywalnych do operacji z zakresu traumatologii narządu ruchu dla Oddziału Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów medycznych wszczepialnych, jednorazowych i zużywalnych do operacji z zakresu traumatologii narządu ruchu dla Oddziału Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”.
Interne Kennung: PN/54I /07 /2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Płyty do zespoleń kości
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Gwoździe i śruby śródszpikowe do zespoleń kości
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 -Gwoździe i śruby do leczenia złamań II
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 -Płyty do zespoleń kości
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 Materiał kościozastępczy
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Proteza głowy kości promieniowej, modularna
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7– Płytki i śruby do zespole złamań złamań III
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Gwoździe do zespoleń śródszpikowych III
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Stabilizator zewnętrzny
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Elementy Stabilizatorów zewnętrznych kompatybilne ze stabilizatorami zewnętrznymi EXFIX
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11 - materiały do zespoleń kości
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12 – Systemy do stabilizacji kostnej/ więzadłowej
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie nr 13 – Implanty do chirurgii ręki
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Zadanie nr 14 - Materiały do zespoleń II
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Zadanie nr 15 - implanty do zaopatrywania złamań piszczel/strzałka
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Zadanie nr 16 - Implanty tymczasowe śródszpikowe
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Zadanie nr 17 - Ostrza do napędu ortopedycznego i neurochirurgicznego
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Zadanie nr 18 – implanty do leczenia operacyjnego schorzeń i złamań w obrębie stawu biodrowego
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Zadanie nr 19 - system spacerów cementowych formowanych śródoperacyjnie
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Zadanie nr 20 - płytki do zespoleń dalszego końca kości promieniowej
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Zadanie nr 21 - proteza międzypaliczkowa
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Zadanie nr 22 - Membrany
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Zadanie nr 23 - spacery stawu barkowego
Interne Kennung: Zadanie nr 23