See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice, rok úrody 2026
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice (zrno pšenice potravinárskej), rok úrody 2026, minimálne trieda kvality A štandardná, v požadovanom množstve 4 000 ton pre Obilné silo Poprad a 2 000 ton pre Obilné silo Kežmarok. Súčasťou predmetu zákazky sú i služby súvisiace s dodaním, ktorými sa rozumie balenie, doprava a vykládka na mieste určenia. Predmet zákazky sa delí na 2 (dve) časti: Časť č. 1: Nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice, rok úrody 2026_Obilné silo Poprad Časť č. 2: Nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice, rok úrody 2026_Obilné silo Kežmarok.
Interne Kennung: 557138
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03211100 Weizen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice, rok úrody 2026_Obilné silo Poprad
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 predmetu zákazky je nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice (zrno pšenice potravinárskej), rok úrody 2026, minimálne trieda kvality A štandardná, v požadovanom množstve 4 000 ton pre Obilné silo Poprad. Súčasťou predmetu zákazky sú i služby súvisiace s dodaním, ktorými sa rozumie balenie, doprava a vykládka na mieste určenia.
Interne Kennung: 557138/1
Menge: 4 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice, rok úrody 2026_Obilné silo Kežmarok
Beschreibung: Predmetom časti č. 2 predmetu zákazky je nákup a naskladnenie potravinárskej pšenice (zrno pšenice potravinárskej), rok úrody 2026, minimálne trieda kvality A štandardná, v požadovanom množstve 2 000 ton pre Obilné silo Kežmarok. Súčasťou predmetu zákazky sú i služby súvisiace s dodaním, ktorými sa rozumie balenie, doprava a vykládka na mieste určenia.
Interne Kennung: 557138/2
Menge: 2 000 Tonnen