See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poistenie majetku Nitrianskeho samosprávneho kraja a organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti
Beschreibung: Predmetom verejného obstarávania je výber dodávateľa/dodávateľov na poskytnutie predmetu zákazky verejnému obstarávateľovi Nitriansky samosprávny kraj, Rázusova 2A, 949 01 Nitra, po dobu trvania zmluvného vzťahu poistné služby v nasledovnom rozsahu: I. poistenie majetku Nitrianskeho samosprávneho kraja a organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti, poistenie zodpovednosti za škodu právnických osôb a poistenie zodpovednosti za škodu štatutárneho zástupcu Nitrianskeho samosprávneho kraja, II. poistenie motorových vozidiel, ktorých vlastníkom, držiteľom alebo správcom je Nitriansky samosprávny kraj alebo organizácie v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti pre havarijné poistenie, poistenie osôb prepravovaných v motorovom vozidle a poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Poistenie majetku a zodpovednosti za škodu
Beschreibung: Predmetom verejného obstarávania je výber dodávateľa/dodávateľov na poskytnutie predmetu zákazky verejnému obstarávateľovi Nitriansky samosprávny kraj, Rázusova 2A, 949 01 Nitra, po dobu trvania zmluvného vzťahu poistné služby v nasledovnom rozsahu: I. poistenie majetku Nitrianskeho samosprávneho kraja a organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti, poistenie zodpovednosti za škodu právnických osôb a poistenie zodpovednosti za škodu štatutárneho zástupcu Nitrianskeho samosprávneho kraja
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Havarijné poistenie (KASKO) motorových vozidiel, poistenie osôb prepravovaných v motorovom vozidle a poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla
Beschreibung: Predmetom verejného obstarávania je výber dodávateľa/dodávateľov na poskytnutie predmetu zákazky verejnému obstarávateľovi Nitriansky samosprávny kraj, Rázusova 2A, 949 01 Nitra, po dobu trvania zmluvného vzťahu poistné služby v nasledovnom rozsahu: II. poistenie motorových vozidiel, ktorých vlastníkom, držiteľom alebo správcom je Nitriansky samosprávny kraj alebo organizácie v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti pre havarijné poistenie, poistenie osôb prepravovaných v motorovom vozidle a poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla.
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen