See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
Beschreibung: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 8 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1. - 3.8.) do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 338388-2026
Interne Kennung: PN/107/WZP/26 - 55/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe, 33100000 Medizinische Geräte, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 39522530 Zelte
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Komora izolacyjna do transportu pacjentów wysoce zakaźnych z zestawem akcesoriów i części zamiennych
Beschreibung: Dostawa komory izolacyjnej do transportu pacjentów wysoce zakaźnych z zestawem akcesoriów i części zamiennych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.3.) do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 3: Komora izolacyjna do transportu pacjentów wysoce zakaźnych z zestawem akcesoriów i części zamiennych
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Zestaw szkoleniowy do konikotomii (Poz. 1 – Trenażer do konikotomii z zestawem elementów; Poz. 2 – Zestaw skór do trenażerów do konikotomii)
Beschreibung: Dostawa zestawu szkoleniowego do konikotomii (Poz. 1 – Trenażer do konikotomii z zestawem elementów; Poz. 2 – Zestaw skór do trenażerów do konikotomii). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.5.) do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 5: Zestaw szkoleniowy do konikotomii (Poz. 1 – Trenażer do konikotomii z zestawem elementów; Poz. 2 – Zestaw skór do trenażerów do konikotomii)
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: Trenażer do wkłuć doszpikowych elektryczny
Beschreibung: Dostawa trenażera do wkłuć doszpikowych elektrycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.8.) do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 8: Trenażer do wkłuć doszpikowych elektryczny