5331-2024 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatów Lwóweckiego, Lubańskiego i Karkonoskiego w miesiącach kwiecień – grudzień 2024 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatów Lwóweckiego, Lubańskiego i Karkonoskiego w miesiącach kwiecień – grudzień 2024 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Lwóweckiego, Powiatu Lubańskiego i Powiatu Karkonoskiego w okresie od 1 kwietnia do 31 grudnia 2024 roku obejmującego prowadzenie 5 linii komunikacyjnych o łącznej długości 388,97 km,
Interne Kennung: OR.272.1/1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Linia nr 1
Beschreibung: trasa : Mirsk – Gryfów Śląski – Lubomierz – Lwówek Śląski, Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – 57 076,60 wkm (nosząca dotychczas nazwę 200)
Interne Kennung: OR.272.1/1.2024/1
Menge: 57 076,6 Kilometer
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Linia nr 2
Beschreibung: trasa: Lubań – Olszyna – Gryfów Śląski – Siedlęcin, Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – 99 212,97 wkm (nosząca dotychczas nazwę 217)
Interne Kennung: OR.272.1/1.2024/2
Menge: 99 212,97 Kilometer
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Linia nr 3
Beschreibung: Linia nr 3, trasa: Siedlęcin – Lubomierz – Gryfów Śląski – Świeradów Zdrój, Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w 77 244,93 wozokilometrach – (nosząca dotychczas nazwę 207)
Interne Kennung: OR.272.1/1.2024/3
Menge: 77 244,93 Kilometer
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Linia nr 4
Beschreibung: trasa: Gryfów Śląski – Ubocze – Rząsiny – Wolbromów – Wolbromów Boisko – Lwówek Śląski, Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – 21 692 wkm (nosząca dotychczas nazwę 160740)
Interne Kennung: OR.272.1/1.2024/4
Menge: 21 692 Kilometer
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Linia nr 5
Beschreibung: trasa: Wleń, ul. Lipowa – Lwówek Śląski, ul. Dworcowa przez: Bystrzyca – Bełczyna – Radomiłowice – Marczów – Górczyca, Przewidywalna wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – 13 578 wkm (nosząca dotychczas nazwę 160746)
Interne Kennung: OR.272.1/1.2024/5
Menge: 13 578 Kilometer