2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výzva 2 - Projektový administrátor/koordinátor
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je závazek projektového koordinátora administrovat přidělené projekty, tj. odborně zajišťovat, administrovat, koordinovat projektové aktivity a činnosti z projektů vyplývající a dohlížet na proces implementace projektů, podpora projektového týmu a plní dílčí úkoly zadané projektovým manažerem.
Interne Kennung: 44/2024-OPR-Z/3
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva 2 – Projektový administrátor/koordinátor