See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego, biurowego oraz akcesoriów i części eksploatacyjnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego, biurowego oraz akcesoriów i części eksploatacyjnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku z podziałem na 4 części. Część nr 1 - Sprzęt komputerowy, Część 2 - Sprzęt multimedialny, Część 3 - Sprzęt biurowy, Część 4 - Akcesoria i części eksploatacyjne Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 338376-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 38650000 Fotografische Geräte, 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Sprzęt komputerowy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: BZP.261.8.2026-Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP: a) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego; decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia; b) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na rozszerzeniu zakresu zamówienia lub zakupie nowych, o których mowa w opisie przedmiotu zamówienia; c) Maksymalna wartość opcji wynika z cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie objętych opcją i zakresu tej opcji wskazanej w zdaniu powyżej; d) prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku posiadania środków finansowych na realizację przedmiotu umowy; b. Zamawiający będzie miał prawo do zamówień w ramach prawa opcji w okresie obowiązywania umowy; c. cena jednostkowa urządzeń zamawianych w ramach prawa opcji wynika z cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie objętych opcją, d. warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego, jako prawo opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Sprzęt multimedialny
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu multimedialnego. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: BZP.261.8.2026-Część 2
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Sprzęt biurowy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu biurowego. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: BZP.261.8.2026-Część 3
Haupteinstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Akcesoria i części eksploatacyjne
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Akcesoria i części eksploatacyjne. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: BZP.261.8.2026-Część 4