2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení Krajského digitalizačního centra 2025 – IT
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaného) IT přístrojů a SW s cílem vybavit pracoviště krajského digitalizačního centra. CPV kód vymezující předmět zakázky je: 30214000-2 PC na zpracování 30231310-3 monitor k PC 30213100-6 notebook 30213200-7 tablet 30233132-5 externí disk 38510000-3 USB mikroskop 38520000-6 skener velikosti A4 48328000-3 SW pro zpracování fotografií
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 30233132 Festplattenlaufwerke, 38510000 Mikroskope, 38520000 Scanner, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaného) IT přístrojů a SW s cílem vybavit pracoviště krajského digitalizačního centra.
Interne Kennung: P25V00000450
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30233132 Festplattenlaufwerke, 38510000 Mikroskope, 38520000 Scanner, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket