533124-2026 - Wettbewerb
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych z przeznaczeniem dla Komendy Powiatowej PSP w Sokółce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych z przeznaczeniem dla Komendy Powiatowej PSP w Sokółce
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 kategorii 2 (uterenowiony) z funkcją dostarczania wody do celów bytowych, zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ (będący jednocześnie przedmiotowym środkiem dowodowym). 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt stanowiący przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nieużywany, znajdował się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletnym i gotowym do użytkowania oraz spełniał wymagane polskim prawem normy i był wolny od wad prawnych. 3. Sposób transportu przedmiotu zamówienia musi zapewniać zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Za szkody powstałe z winy nienależytego transportu winę ponosi Wykonawca. 4. Zamawiajacy przewiduje opcję w postacji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 kategorii 2 (uterenowiony) z funkcją dostarczania wody do celów bytowych tj. tożsamego samochodu jaki jest dosraczany w ramach zamówienia podstawowego. 5. Zamaiwjaący pzrewiduej prawo opcji w ilości 1 szt.tożsamego z pojazdem stanowiącym przedmiot zamówienia podstawowego i spełniającego wszystkie wymagania określone w SWZ oraz załączniku nr 4 do SWZ. 6. 4.6. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy określają następujące dokumenty: - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (w skrócie OPZ) oraz - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy
Interne KennungWL.2371.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Powiatowej PSP w Sokółce
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 kategorii 2 (uterenowiony) z funkcją dostarczania wody do celów bytowych, zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ (będący jednocześnie przedmiotowym środkiem dowodowym). 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt stanowiący przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nieużywany, znajdował się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletnym i gotowym do użytkowania oraz spełniał wymagane polskim prawem normy i był wolny od wad prawnych. 3. Sposób transportu przedmiotu zamówienia musi zapewniać zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Za szkody powstałe z winy nienależytego transportu winę ponosi Wykonawca. 4. Zamawiajacy przewiduje opcję w postacji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 kategorii 2 (uterenowiony) z funkcją dostarczania wody do celów bytowych tj. tożsamego samochodu jaki jest dosraczany w ramach zamówienia podstawowego. 5. Szczegółowy zakres usług, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy określają następujące dokumenty: - załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (w skrócie OPZ) oraz - załącznik nr 3 do SWZ tj. Projektowane Postanowienia Umowy 6. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z zakresem i wymaganiami wskazanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami, aktualnym poziomem wiedzy technicznej oraz projektowanymi postanowieniami umowy, a także przy dołożeniu należytej staranności. 7. Wskazana data początkowa w ogłoszeniu została okreslona wyłacznie na potzreby uzupełnienia iniejszego ogłoszenia (obligatoryjna pozycja). Data początkoa będzie określona jako data zawarcia umowy.
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach prawa opcji Zamawiający będzie uprawniony do zakupu maksymalnie 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4×4 kategorii 2 (uterenowiony) z funkcją dostarczania wody do celów bytowych, tożsamego z pojazdem stanowiącym przedmiot zamówienia podstawowego i spełniającego wszystkie wymagania określone w SWZ oraz załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji będzie wykonywane na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w szczególności z zastosowaniem cen jednostkowych, warunków gwarancji, serwisu, terminu realizacji oraz pozostałych postanowień wynikających z oferty Wykonawcy i umowy. Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.