2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení, technologie, dodávka a montáž nového prádelenského provozu Domova pro seniory Dobřichovice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky bude dodávka a montáž kompletní nové technologie prádelny Domova „na klíč“ v souladu s požadavky a projektem podrobněji specifikovanými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Dodávané plnění sestávající z řady dílčích položek zařízení specifikovaných v technické specifikaci a položkovém rozpočtu (dále také jen „Zařízení“ a/nebo souhrnně „Technologie“) bude sloužit k zajištění praní ložního a dalšího prádla souvisejícího s provozem Domova v předpokládané kapacitě umístěných klientů a obslužného personálu. Z hlediska technologických Zařízení se bude jednat o: - 3 ks pračky na až 16 kg prádla, - 2 ks pračky na až 8 kg prádla, - 2 ks sušičky na až 15 kg prádla, - 2 ks sušičky na až 8 kg prádla, - 1 ks mandlu a - 2 ks parního generátoru. Předmětem dodání budou dále související položky Zařízení jako pracovní stoly, vodovodní baterie a dřezy či umyvadla. Umístění prádelenského provozu je v souladu s projektem řešeno do dvou na sebe navazujících místností. V místnosti č. 126 (viz technická specifikace) bude probíhat manipulace se špinavým prádlem a samotné praní prádla. V místnosti č. 124 (opět viz technická specifikace) bude probíhat sušení prádla a jeho následné žehlení a mandlování. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky, kromě dodání jednotlivých položek Zařízení dle technické specifikace a položkového rozpočtu, bude dále poskytnutí s dodáním Technologie souvisejících služeb, zejména přesné zaměření místa plnění před výrobou/obstaráním jednotlivých položek Zařízení, a to v případě potřeby i opakovaně, zpracování dílenské (výrobní) dokumentace, uskladnění Zařízení „u vybraného dodavatele“ či na jiném bezpečném místě na potřebnou dobu do okamžiku dopravy a instalace Zařízení na místo plnění, dále balení a doprava jednotlivých položek Zařízení na místo plnění, nastěhování, instalace Zařízení, včetně veškerých elektromontážních, instalatérských (voda, odpady) a dalších souvisejících prací, uvedení kompletní Technologie do provozu, provedení (zajištění) veškerých potřebných souhlasů, povolení a revizí nezbytných k řádnému provozu Technologie v souladu s platnou legislativou a technickými normami, likvidace odpadů, zaškolení pracovníků Zadavatele s obsluhou Zařízení, dodání návodů k veškerým Zařízením v českém jazyce (v tištěné podobě i v digitální podobě, video návod základního ovládání) apod.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39291000 Wäschereibedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42716000 Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen, 51543400 Installation von Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01