See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii pentru regenerare, ajutorarea regenerarii naturale și îngrijirea arboretelor tinere la ocoalele Directiei Silvice Ilfov 2026
Beschreibung: Servicii pentru regenerarea padurii si ajutorarea regenerarii naturale la ocoalele Directiei Silvice Ilfov– O.S. Bucuresti, O.S. Snagov, O.S. Branesti, servicii care se vor presta avand in vedere respectarea cerintelor impuse de Autoritatea Contractanta prin Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 111IFC277_25
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 – O.S Branesti
Beschreibung: Descrierea lucrarilor este prezentata in Caietul de Sarcini a Autoritătii Contractante, cerinte care sunt obligatorii de respectat, ofertantul/candidat trebuie să fie atestat doar pentru serviciile prevăzute la art. 6, lit. a si b din OM 1763/2015
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 Bucuresti
Beschreibung: Descrierea lucrarilor este prezentata in Caietul de Sarcini a Autoritătii Contractante, cerinte care sunt obligatorii de respectat, ofertantul/candidat trebuie să fie atestat doar pentru serviciile prevăzute la art. 6, lit. a, b din OM 1763/2015
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 Snagov (Buriasu si Snagov Parc)
Beschreibung: Descrierea lucrarilor este prezentata in Caietul de Sarcini a Autoritătii Contractante, cerinte care sunt obligatorii de respectat, ofertantul/candidat trebuie să fie atestat doar pentru serviciile prevăzute la art. 6, lit. a, b din OM 1763/2015 respectiv sa dețină Atestat de exploatare forestieră și cazier tehnic de exploatare, eliberat de Comisia de atestare a operatorilor economici pentru activitatea de exploatare conform Ord. 1106/2018 (sau anterior după caz) valabile la data depunerii
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 Snagov (Vladiceasca)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 Snagov (Barbosi)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 Snagov (Balta Neagra)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 Snagov (Branzeasca)
Interne Kennung: 7