2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, op afroep, van leer- en handboeken, leerwerkboeken, atlassen en woordenboeken.
Beschreibung: Levering, op afroep, van leer- en handboeken, leerwerkboeken, atlassen en woordenboeken voor APB Provinciaal Onderwijs Antwerpen.
Interne Kennung: 2025-100-00669
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-100-00669 - 1
Beschreibung: Levering, op afroep, van leer- en handboeken, leerwerkboeken, atlassen en woordenboeken.
Interne Kennung: 1