533149-2026 - Wettbewerb
Polen – Antineoplastische und immunmodulierende Mittel – Dostawa leku Cemiplimab.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leku Cemiplimab.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa leku Cemiplimab.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Powód braku podziału na części : Przedmiot zamówienia ma jednolity charakter.Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2, który jest jednocześnie formularzem cenowym.
Interne KennungWCPIT/EA/381-48/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkrócony termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust.2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r.- Prawo Zamówień Publicznych.Procedura przyśpieszona – uzasadnienie:W związku ze wzrostem liczby pacjentów objętych leczeniem onkologicznym zaistniała konieczność pilnego przeprowadzenia postępowania, w celu zapewnienia kontynuacji i ciągłości terapii pacjentom onkologicznym.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 1 PRZECIWCIAŁA MONOKLONALNE
BeschreibungPakiet nr 1 PRZECIWCIAŁA MONOKLONALNE
Interne KennungPakiet nr 1 PRZECIWCIAŁA MONOKLONALNE