See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu RIS/PACS oraz Interfejs integracyjny – PUI (Sztuczna inteligencja) z wdrożeniem i wsparciem.
Beschreibung: Postępowanie dotyczy realizacji programu finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w ramach: Inwestycji D1.1.2 – Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, Projektu – Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie, Zadania – Rozbudowa systemów szpitalnych oraz wdrożenie rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji. Rozbudowa posiadanego systemu PACS/RIS do wersji VNA/RIS wraz z integracją z Platformą Usług Sztucznej Inteligencji. Zamawiający oczekuje rozbudowy posiadanego systemu PACS/RIS o następujące moduły i funkcjonalności: • Rozbudowa systemu PACS do rozwiązania VNA/RIS • integracji PACS/RIS o połączenie z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) w standardach HL7 / FHIR Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji
Interne Kennung: DZP-271-70/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001