See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu oraz akcesoriów do aparatury
Beschreibung: Dostawa sprzętu oraz akcesoriów do aparatury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 365198-2025
Interne Kennung: PN-63/25/JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216100 Optische Leser, 38436000 Rüttler und Zubehör, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33194120 Infusionsbesteck
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Komora laminarna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Zgrzewarka medyczna przeznaczona do sterylnego i hermetycznego pakowania odczynników i materiałów zużywalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: Mikrotom zamrażający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: Urządzenia do eliminacji płynów infuzyjnych i ustrojowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: Akcesoria do monitorów parametrów życiowych WELCH ALLYN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 16