533251-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Budowa kanalizacji sanitarnej dla budynków zlokalizowanych przy ul. Kołodzieja (rejon budynków nr 18-40), ul. Wolności oraz ul. Bielskiej 3 w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa kanalizacji sanitarnej dla budynków zlokalizowanych przy ul. Kołodzieja (rejon budynków nr 18-40), ul. Wolności oraz ul. Bielskiej 3 w Katowicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa kanalizacji sanitarnej dla budynków zlokalizowanych przy ul. Kołodzieja (rejon budynków nr 18-40), ul. Wolności oraz ul. Bielskiej 3”. 2. W ramach przedmiotowego zamówienia, należy wykonać budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Ogółem do realizacji w zakresie niniejszego zamówienia przewidziana jest budowa: a) sieci kanalizacji sanitarnej DN 200mm - ok. 763m; b) sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej DN 315mm – ok. 143m; c) przewiert Dz225×13,8mm – ok. 67m; d) odtworzenie nawierzchni drogowej; e) wycinka zieleni (decyzja zezwalająca na wycinkę zieleni zostanie przekazana Wykonawcy po podpisaniu Umowy). 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają: − Dokumentacja Projektowa – Załącznik nr 10 do SWZ − Przedmiar robót - Załącznik nr 11 do SWZ − Warunki szczególne zajęcia nieruchomości – Załącznik nr 12 do SWZ − Wytyczne tworzenia geodezyjnego pomiaru powykonawczego – Załącznik nr 13 do SWZ − Zasady dostarczania dokumentacji powykonawczej – Załącznik nr 14 do SWZ − Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 8 do SWZ − Wzór karty gwarancyjnej – Załącznik nr 9 do SWZ 4. Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady: Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił min. 36 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w Załączniku nr 8 do SWZ– projektowane postanowienia umowy.
Interne KennungKISA/PN/05/I/2026/MURCKI ETAP III ZAD.1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformy e-Zamawiający (zwanej dalej „Platformą”) dostępnej pod adresem https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED) lub numerem referencyjnym postępowania. 2.Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między nimi, odbywa się za pośrednictwem Platformy. 3.Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy. 4. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/ 5.Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45111300 Abbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa kanalizacji sanitarnej dla budynków zlokalizowanych przy ul. Kołodzieja (rejon budynków nr 18-40), ul. Wolności oraz ul. Bielskiej 3”. 2. W ramach przedmiotowego zamówienia, należy wykonać budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Ogółem do realizacji w zakresie niniejszego zamówienia przewidziana jest budowa: a) sieci kanalizacji sanitarnej DN 200mm - ok. 763m; b) sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej DN 315mm – ok. 143m; c) przewiert Dz225×13,8mm – ok. 67m; d) odtworzenie nawierzchni drogowej; e) wycinka zieleni (decyzja zezwalająca na wycinkę zieleni zostanie przekazana Wykonawcy po podpisaniu Umowy). 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają: − Dokumentacja Projektowa – Załącznik nr 10 do SWZ − Przedmiar robót - Załącznik nr 11 do SWZ − Warunki szczególne zajęcia nieruchomości – Załącznik nr 12 do SWZ − Wytyczne tworzenia geodezyjnego pomiaru powykonawczego – Załącznik nr 13 do SWZ − Zasady dostarczania dokumentacji powykonawczej – Załącznik nr 14 do SWZ − Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 8 do SWZ − Wzór karty gwarancyjnej – Załącznik nr 9 do SWZ