2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Torfowisko Zielin Miastecki – wycinanie odrośli sosny i brzozy na torfowisku”
Beschreibung: Zadanie obejmuje wycinkę odrośli brzozy z pła torfowcowego, z powierzchni o roboczym numerze a i b wraz z zebraniem i usunięciem biomasy poza rezerwat i zutylizowaniem jej we własnym zakresie lub pozostawieniem w drzewostanie sąsiadującym z torfowiskiem – po uzgodnieniu miejsca lokalizacji z miejscowym leśniczym (leśnictwo Miszewo, Nadleśnictwo Trzebielino) Powierzchnia prowadzenia prac to ok.15,1 ha. Powierzchnia a” (ok. 14,20 ha) usunięcie sosny powyżej 0,5 m wysokości; z „Powierzchni b” (ok. 0,7 ha) należy usunąć odrośla brzozy. Odrośla brzozy rosną na terenie uwodnionym; Pozostałą powierzchnię rezerwatu pozostawić bez zabiegów.
Interne Kennung: SA.III.261.1.23.2025.LM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Torfowisko Zielin Miastecki – wycinanie odrośli sosny i brzozy na torfowisku