533260-2026 - Planung
Rumänien – Verpflegungsdienste für Privathaushalte – Achiziția serviciilor de catering pentru beneficiarii Centrului pentru Persoane Vârstnice și ai Centrului de Urgență pentru Persoane fără Adăpost ODĂI - Modul rezidențial
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziția serviciilor de catering pentru beneficiarii Centrului pentru Persoane Vârstnice și ai Centrului de Urgență pentru Persoane fără Adăpost ODĂI - Modul rezidențial
Beschreibung: Servicii de preparare și livrare zilnică de hrană proaspătă, constând în 3 mese principale (mic dejun, prânz, cină) și 2 gustări pe zi pentru un număr estimativ de 212 beneficiari/zi. Numărul real de beneficiari poate varia zilnic, iar comanda fermă va fi transmisă zilnic către furnizor. Meniurile vor fi întocmite pe cicluri saptămânale (minim 14 zile fără repetare), vor varia pe parcursul saptamânii și vor respecta principiile de alimentație rațională specifice persoanelor vârstnice și persoanelor adulte cu dizabilități
Interne Kennung: 3
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55521000 Verpflegungsdienste für Privathaushalte