See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Housing
Beschreibung: Fluvius is op zoek naar een dienstverlener voor het leveren en het beheren van datacenter-services verspreid over meerdere datacenters met een bijkomende focus op duurzaamheid. Deze datacenters moeten onafhankelijk kunnen functioneren. Daarnaast moeten de datacenters minstens voldoen aan de Tier 3 kwaliteitsnormen. Er moet maximale flexibiliteit op vlak van connectiviteit zijn, enerzijds tussen de datacenters onderling en anderzijds naar externe partijen toe (o.a. Fluvius locaties, public Cloud, etc.).
Interne Kennung: FLU24IT010_2
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FLU24IT010_2 - 1
Beschreibung: Fluvius is op zoek naar een dienstverlener voor het leveren en het beheren van datacenter-services verspreid over meerdere datacenters met een bijkomende focus op duurzaamheid. Deze datacenters moeten onafhankelijk kunnen functioneren. Daarnaast moeten de datacenters minstens voldoen aan de Tier 3 kwaliteitsnormen. Er moet maximale flexibiliteit op vlak van connectiviteit zijn, enerzijds tussen de datacenters onderling en anderzijds naar externe partijen toe (o.a. Fluvius locaties, public Cloud, etc.)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er wordt gekozen voor een raamovereenkomst met een looptijd van 14 jaar, met de mogelijkheid voor Fluvius om (eenzijdig) op te zeggen vanaf het 6e jaar, met minstens 1 jaar vooropzeg
533275-2026 - Result
Belgium – IT services: consulting, software development, Internet and support – Housing
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Housing
Internal identifier: FLU24IT010_2
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: FLU24IT010_2 - 1
Internal identifier: 1
Options: