2. Verfahren
Verfahren
Titel: Buurtsportcoaches 2026
Beschreibung: De afgelopen jaren heeft een partij zorggedragen voor de inzet van buurtsportcoaches in de gemeenten Blaricum, Eemnes en Laren. Deze overeenkomst is beëindigd. De BEL Combinatie is daarom op zoek naar een nieuwe partij die invulling kan geven aan de gestelde opdracht. 1200000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1