See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analitički kromatografski sustav za određivanje pesticida u uzorcima vode i hrane
Beschreibung: Predmet nabave je roba - Analitički kromatografski sustav za određivanje pesticida u uzorcima vode i hrane, sukladno opisu u Tehničkim specifikacijama.
Interne Kennung: JN 10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0000