2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie w stałej gotowości i sprawności techniczno-eksploatacyjnej instalacji systemów sanitarnych wraz z urządzeniami i programami towarzyszącymi w wszystkich oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie w stałej gotowości i sprawności techniczno-eksploatacyjnej instalacji systemów sanitarnych wraz z urządzeniami i programami towarzyszącymi w wszystkich oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Szczegółowy opis zawiera OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 357807-2026
Interne Kennung: ZP-271-6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżące utrzymanie w stałej gotowości i sprawności techniczno-eksploatacyjnej instalacji systemów sanitarnych wraz z urządzeniami i programami towarzyszącymi w wszystkich oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Bieżące utrzymanie w stałej gotowości i sprawności techniczno-eksploatacyjnej instalacji systemów sanitarnych wraz z urządzeniami i programami towarzyszącymi w wszystkich oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa”. Szczegółowy zakres zawarto w załączniku nr 1 - opz.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji.