See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky armatur - dílčí plnění II/2026
Beschreibung: předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vodárenských armatur po pitnou vodu v rozsah a souladu se zadávacími podmínkami
Vorherige Bekanntmachung: 36419-2017
Interne Kennung: Veřejná zakázka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: hydranty-dílčí plnění II/2026
Interne Kennung: část 3 VZ
Haupteinstufung (cpv): 44163240 Rohrverbindungen
Los: LOT-0004
Titel: spojovací a ochranné prvky-dílčí plnění II/2026
Interne Kennung: část 4 VZ
Los: LOT-0001
Titel: šoupátka- dílčí plnění II/2026
Beschreibung: předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vodárenských armatur po pitnou vodu v rozsah a souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: část 1 VZ
Haupteinstufung (cpv): 42131291 Schieber
Los: LOT-0008
Titel: trubní tvarovky a příruby- dílčí plnění II/2026
Interne Kennung: část 8 VZ
Haupteinstufung (cpv): 44163200 Rohrformteile
Los: LOT-0002
Titel: Přípojky- dílčí plnění II/2026
Interne Kennung: část 2 VZ
Haupteinstufung (cpv): 44133000 Endstopfen aus Gusseisen
Los: LOT-0005
Titel: opravné třmeny a STOP spojky - dílčí plnění II/2026
Interne Kennung: část 5 VZ
Haupteinstufung (cpv): 44167200 Reparaturklemmen und -klemmbefestigungen
Los: LOT-0009
Titel: uliční poklopy-dílčí plnění II/2026
Interne Kennung: část 9 VZ
Haupteinstufung (cpv): 44115000 Baubeschläge
Los: LOT-0006
Titel: násuvné trubní fitinky ISO-POM - dílčí plnění II/2026
Interne Kennung: část 6 VZ
Haupteinstufung (cpv): 44163230 Rohrverbinder
Los: LOT-0007
Titel: samosvorné spojky - mosaz, litina-dílčí plnění II/2026
Interne Kennung: část 7 VZ
Haupteinstufung (cpv): 44163210 Rohrschellen