2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovatel telekomunikačních služeb pro statutární město Hradec Králové – mobilní a stacionární telefonie
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování hovorových a nehovorových služeb elektronických komunikací poskytovaných prostřednictvím sítí elektronických komunikací a zajištění souvisejících služeb a dodávek v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami, pro statutární město Hradec Králové (včetně městské policie) a jeho zřízené příspěvkové organizace a založené obchodní společnosti, uvedené v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 313336-2023
Interne Kennung: SZ MMHK/108658/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Poskytovatel telekomunikačních služeb pro statutární město Hradec Králové – mobilní a stacionární telefonie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste, 64215000 Internet-Telefondienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste