2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, integracja z systemami funkcjonującymi w Spółce i uruchomienie systemów informatycznych w ramach Zintegrowanego Systemu Informatycznego (zwanym dalej ZSI).
Vorherige Bekanntmachung: 298212-2025
Interne Kennung: 3PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 80510000 Spezialausbildung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, integracja z systemami funkcjonującymi w Spółce i uruchomienie systemów informatycznych w ramach Zintegrowanego Systemu Informatycznego (zwanym dalej ZSI). 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1.1. Zadanie I – systemy zarządzające informacjami przestrzennymi i prezentacja danych a) Etap I - zbieranie, przetwarzanie, analiza oraz prezentowanie danych przestrzennych dot. sieci wodociągowej, kanalizacyjnej sanitarnej, infrastruktury Zamawiającego. Wykonawca dostarczy, wdroży i uruchomi system informacji przestrzennej GIS, który będzie miał za zadanie zbierać, przetwarzać, analizować, prezentować dane przestrzenne dot. sieci wodociągowej, kanalizacyjnej sanitarnej i monitorować stan techniczny sieci i infrastruktury należącej do Bytomskich Wodociągów Sp. z o.o. W ramach etapu przeprowadzone zostaną również konieczne prace integracyjne. Ponadto Wykonawca dokona wdrożenia mobilnej wersji systemu. b) Etap II – prezentacja danych przestrzennych dot. sieci wodociągowej, kanalizacyjnej sanitarnej, infrastruktury Klientom Spółki. Wykonawca dostarczy, wdroży i uruchomi system dziedzinowy typu Geoportal (zwany dalej Geoportalem), który umożliwi, oprócz zarządzania infrastrukturą techniczną i dostępem do danych przestrzennych czy przeglądania warstw tematycznych, m.in. zgłaszanie przez klientów awarii, składanie wniosków. W ramach etapu przeprowadzone zostaną również konieczne prace integracyjne. 2. Zadanie II - zintegrowane narzędzie umożliwiające automatyzację procesu rozliczania klientów wraz z narzędziem do zarzadzania gospodarką wodomierzową. Wykonawca dostarczy, wdroży i uruchomi system bilingowy, który zapewni automatyzację procesu rozliczania klientów Spółki, obejmując odczyty z funkcjonującego systemu zdalnego odczytu Zamawiającego i generowanie faktur, efaktur oraz korespondencji seryjnej. Zamawiający dostarczy narzędzia pozwalające na zarzadzanie gospodarką wodomierzową wraz z dedykowaną aplikacją mobilną. W ramach Zadania II przeprowadzone zostaną również konieczne prace integracyjne. . 3. Zadanie III - cyfryzacja dokumentacji oraz zarządzanie obiegiem informacji w Bytomskich Wodociągach Sp. z o.o. a) Etap I – system EOD Wykonawca dostarczy, wdroży i uruchomi system dziedzinowy Elektronicznego Obiegu Dokumentów, który będzie w pełni zintegrowany z systemami określonymi w ramach Zadań I, II oraz III. Oprogramowanie obejmować będzie pełen zakres funkcjonalności wykorzystywanych do zarządzania dokumentacją w tym m.in. skanowanie i wykorzystywanie OCR, archiwizację czy autouzupełnianie formularzy. Proces obiegu dokumentów musi być w pełni konfigurowalny pod specyfikę Spółki i musi obsługiwać elektroniczne podpisywanie tworzonych i przetwarzanych dokumentów i współpracować ze zewnętrznymi rządowymi rozwiązaniami jak: E-Doręczenia czy ePUAP. W ramach etapu przeprowadzone zostaną również konieczne prace integracyjne. b) Etap II – platforma eBOK Wykonawca dostarczy, wdroży, zintegruje i uruchomi platformę typu eBOK dla klientów Spółki, umożliwiającą dwukierunkową komunikację i pełen zakres e-usług, tj. m.in. podgląd historii płatności, rozliczeń i salda, wizualizację zużycia wody, otrzymywanie faktur, faktur korygujących, not odsetkowych czy składanie wniosków online. Platforma powinna obsługiwać różne formy płatności online i spełniać standardy WCAG 2.1 i umożliwiać zdalne przeprowadzenie wielu spraw administracyjnych online
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 80510000 Spezialausbildung