533352-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup subskrypcji oprogramowania VMware lub oprogramowania równoważnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup subskrypcji oprogramowania VMware lub oprogramowania równoważnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa subskrypcji oprogramowania VMware vSphere Standard 8 - Per Core – 336 szt. lub oprogramowania równoważnego; 2) dostawa subskrypcji oprogramowania VMware vSphere Standard 8 - Per Core – 64 szt. lub oprogramowania równoważnego; (dalej jako: „Oprogramowanie”) 3) wykonanie usługi wdrożeniowej Oprogramowania; 4) przeprowadzenie szkolenia z zakresu administrowania Oprogramowaniem; 5) świadczenie przez Wykonawcę Usługi wsparcia technicznego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie