533370-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 7.965.000,00 zł na finansowanie planowanego na 2025 rok deficytu budżetu Gminy Linia, z terminem spłaty w latach 2026 – 2040
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 7.965.000,00 zł na finansowanie planowanego na 2025 rok deficytu budżetu Gminy Linia, z terminem spłaty w latach 2026 – 2040
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na udzieleniu kredytu długoterminowego do kwoty 7 965 000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu na 2025 roku, z terminem spłaty w latach 2026 – 2040. 2. Spłata odsetek będzie następowała w latach 2025 -2040. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ oraz PPU stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungZP 271.13.2025.AOR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, a składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001