2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odczynników laboratoryjnych, kalibratorów, materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatorów, klimatyzatora, wirówki, zamrażarki oraz chłodziarek dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej wraz z dzierżawą analizatora w ilościach uzależnionych od bieżącego zapotrzebowania wynikającego z działalności leczniczej. W załączeniu wykaz produktów ( załącznik nr 5 do SWZ) z w jednostkach miary i ilość przewidywanego zużycia w okresie 24 miesięcy.
Interne Kennung: P/27/07/2026/LAB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą 2 analizatorów immunologicznych na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą 2 analizatorów immunologicznych