2. Verfahren
Verfahren
Titel: Katetrizační systém pro ablaci pulzním polem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou opakované průběžné dodávky speciálního zdravotnického materiálu/prostředků (dále také „ZP“), po dobu 36 měsíců, v souladu se zákonem č. 375/2022, o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, a to dodávky katetrů včetně jejich příslušenství určené pro léčbu pacientů s poruchou srdečního rytmu, v předpokládaném rozsahu dle aktuální potřeby zadavatele v souladu se zadávacími podmínkami a technickou specifikací.
Interne Kennung: PZ-2026-0000367
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeny ve smlouvách - přílohy zadávací dokumentace