2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka i pielęgnacja drzew na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi związane z wycinką drzew na ternie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim (w podziale na 3 części). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. 2. W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają następujący warunek udziału w postępowaniu, dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej (w zakresie doświadczenia): Wykonawca musi wykazać się wykonaniem lub wykonywaniem – nie wcześniej niż w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej 1 usługi polegającej na wykonaniu usługi wycinki drzew o wartości nie mniejszej niż: a) dla części 1, 3 – 20.000,00 zł brutto, b) dla części 2 – 10.000,00 zł brutto.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.75.2025/ZZPT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art 138 ust. 1, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Wycinka drzew/cięcia pielęgnacyjne drzew w obrębie OH Sulejów
Interne Kennung: W.ROZ.2710.60.2025/ZZC - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Wycinka drzew na terenie Nadzoru Wodnego w Białobrzegach
Interne Kennung: W.ROZ.2710.60.2025/ZZC- cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Wycinka drzew z terenu Nadzoru Wodnego Smardzewice
Interne Kennung: W.ROZ.2710.60.2025/ZZC- cz. 3