See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: External audit ISO
Beschreibung: In het kader van de certificatie en/of de hercertificatie van de managementsystemen ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001 van NMBS Technics, wenst de NMBS beroep te doen op een geaccrediteerde certificatie-instelling, die belast wordt met de continuïteit van de huidige certificaten en de certificatie van de resterende nog niet gecertificeerde entiteiten. In dat kader zijn de opdrachten voor het certificatie-instelling de volgende : Het uitvoeren van externe audits en het opstellen van een auditkalender
Interne Kennung: WS2787297618
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79132000 Beglaubigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS2787297618 - 1
Beschreibung: In het kader van de certificatie en/of de hercertificatie van de managementsystemen ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001 van NMBS Technics, wenst de NMBS beroep te doen op een geaccrediteerde certificatie-instelling, die belast wordt met de continuïteit van de huidige certificaten en de certificatie van de resterende nog niet gecertificeerde entiteiten. In dat kader zijn de opdrachten voor het certificatie-instelling de volgende: Het uitvoeren van externe audits en het opstellen van een auditkalender
Interne Kennung: 1