2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31192916: Herhalingsopdracht deelcontract A: Levering wisseldelen renovatie bewegingswerken Oosterscheldekering
Beschreibung: De hydraulische bewegingswerken van de schuiven van de Oosterscheldekering zijn een belangrijk onderdeel van het functioneren van de OSK. Na ingebruikname in 1986 is uitsluitend regulier onderhoud aan de 124 bewegingswerken uitgevoerd. Inmiddels zijn er diverse onderzoeken uitgevoerd naar de restlevensduur van de bewegingswerken van de OSK. Het uitgangspunt hierbij is een optimale onderhouds- en vervangingsstrategie teneinde de functionaliteit te waarborgen en te voldoen aan de eisen voor wat betreft de faalkans. Gelet op de bevindingen uit deze onderzoeken en het feit dat een aantal essentiële onderdelen niet of moeilijk bereikbaar zijn, waardoor de toestand niet of beperkt vastgesteld kan worden, wordt het noodzakelijk geacht om na ruim 30 jaar te starten met de renovatie van de bewegingswerken.
Interne Kennung: 31192916
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 31192916: Herhalingsopdracht deelcontract A: Levering wisseldelen Renovatie bewegingswerken Oosterscheldekering
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Interne Kennung: 1